Wyjazd do schroniska dla bezdomnych zwierząt

27 listopada uczniowie klas drugich wybrali się na wycieczkę do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dąbrówce. Celem wycieczki było przekazanie karmy dla zwierząt  i innych potrzebnych rzeczy gromadzonych przez uczniów w szkole, poznanie zasad funkcjonowania schroniska i uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt. Uczniowie poznali schronisko i pracę w nim.

Jako wolontariusze dzieci wyprowadziły pieski na krótki spacer. W ten szczególny sposób nasi uczniowie chcieli pokazać, że zamiast spędzić czas przed telewizorem możemy zrobić naprawdę wartościową rzecz. Dla zwierzaków była to duża radość.

Serdeczne podziękowania składamy dla dzieci i rodziców za włączenie się w akcję zbiórki karmy dla psów i kotów w schronisku!

 Zobacz zdjęcia

 Autor: Magdalena Fąferek

Może i to Cię zainteresuje...