Kiermasz świąteczny

5 grudnia w naszej szkole odbył się wyczekiwany przez wszystkich Kiermasz Świąteczny.  Na korytarzu były wystawione ławki, na nich zostały ułożone ozdoby przygotowane przez uczniów z pomocą rodziców i nauczycieli. W pewnym momencie szkoła zaczęła przypominać mini Jarmark świąteczny, można było podziwiać różnorodne prace. Natomiast jedną z sal przerobiono na kawiarenkę, gdzie już od samego progu było czuć zapach upieczonych ciast, babeczek, popcornu oraz kawy i herbaty.

Kiermasz uświetnił występ zespołu tanecznego przygotowanego przez Panią Katarzynę Orzechowską. Ponadto najmłodsze klasy przygotowały świąteczne piosenki, które jeszcze bardziej wprowadziły gości w świąteczny nastrój.

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i za miło spędzony czas.

Zobacz zdjęcia z kiermaszu.

Przygotowała: Dorota Barbarewicz

Może i to Cię zainteresuje...