Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki”. Konkurs przeprowadzony zostanie dwóch kategoriach wiekowych:

  • uczniowie klas 1-3,
  • uczniowie klas 4-8.

Konkurs polega na wykonaniu ilustracji przedstawiającej bohatera lub bohaterów dowolnej książki zakupionej w tym roku do naszej biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Praca może być wykonana dowolną techniką, zależną od pomysłu i upodobań autora. Prace należy oddać do piątku 6 grudnia 2019 r. w bibliotece szkolnej. Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom uczestnictwa. Prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie. Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów do wizyty w bibliotece, gdzie zapoznać się można z nowym księgozbiorem. Gwarantujemy, że każdy uczeń znajdzie interesującą pozycję, która umożliwi wykonanie pracy w szkolnym konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater literacki”.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Autor: Joanna Bizewska

 

 

Może i to Cię zainteresuje...