INAUGURACJA V KADENCJI MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ

30 października, radni V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej, a wśród nich dwie nasze uczennice – Agata Drewa i Małgorzata Kloka, odebrali z rąk przedstawicieli redzkiego samorządu akty mianowania. Na uroczystość przybyli radni Rady Miejskiej  – Małgorzata Lewińska (wiceprzewodnicząca Rady Miasta), Karolina Bochan (przewodnicząca Komisji Oświaty), Emilia Sawicka-Lieder i Radosław Farion (opiekun Młodzieżowej Rady). Zaszczycili też swoją obecnością przedstawicielki Redzkiej Rady Seniorów: Przewodnicząca RRS Jadwiga Pienczk, Anna Mostek oraz Elżbieta Piłkowska. Przybyli również dyrektorzy i nauczyciele – opiekunowie szkolnych samorządów z redzkich szkół. Całość poprowadził zastępca burmistrza Łukasz Kamiński. Na następnym, już roboczym posiedzeniu, młoda Rada wybierze prezydium i zabierze się do pracy. Naszym Radnym – Agacie i Małgosi serdecznie gratulujemy i życzymy zapału do pracy.

 

Autor: R. Makowska

Może i to Cię zainteresuje...