Dzień Edukacji Narodowej 2019

11 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowały Panie: Monika Stanek i Bożena Grubba-Włodarska. W przeprowadzeniu uroczystości pomagał Pan Marek Czarnowski. Uroczystość zaczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Młodzi artyści uświetnili ten wyjątkowy dzień piosenką, wierszem i zabawnymi scenkami. Występy uczniów zostały wysoko ocenione przez zgromadzonych na sali gimnastycznej widzów i nagrodzone gromkimi brawami. Szczególną uwagę i zainteresowanie  przyciągnął występ zespołu Five’s NewModRock, w skład którego weszły uczennice najstarszych klas. Dziewczęta do występu przygotowała Pani Katarzyna Orzechowska. Następnie wystąpiła Pani Dyrektor Anna Milewska, która złożyła życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz podziękowała za zaangażowanie w nauczanie i wychowanie dzieci. Do życzeń dołączyli się także obecni na uroczystości przedstawiciele Rady Rodziców Panie Agata Bizewska i Justyna Leszczyńska, które życzyły wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów w pracy, a także na ręce Pani Dyrektor wręczyły upominek – tort na osłodę pracy z dziećmi. Na zakończenie Pani Dyrektor pogratulowała także Pani Joannie Soitz przyznania: Medalu Komisji Edukacji Narodowej – najwyższego odznaczenia za pracę w oświacie oraz Nagrody Burmistrza Miasta Redy.

Zdjęcia dostępne są tutaj.

Występy zespołu Five’s NewModRock dostępne są tutaj.

Może i to Cię zainteresuje...