Gra terenowa w Gniewinie

Gra terenowa – 80.ta rocznica wybuchu II wojny światowej odbyła się 4 października 2019 r. na terenie Gminy Gniewino. Gra rozpoczęła się w Zespole Szkół w Gniewinie, a zakończyła się w Muzeum Przedmiotów Historycznych i Zapomnianych w Bychowie. Trasa do pokonania liczyła ok. 9 km głównie przez lasy i pola. W grze terenowej naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 8: Małgorzata Kloka, Magda Kloka i Dawid Chmura. Ostatecznie nasza drużyna po biegu trwającym około 2 godzin zajęła 7 miejsce. Uczniowie musieli się wykazać sprawnością fizyczna, a także wiedzą historyczną. Na zakończenie organizatorzy zapewnili poczęstunek i nagrody dla wszystkich uczestników.
Zdjęcia zobacz tutaj.
Autor: Joanna Samorajczyk
Naszej drużynie, która uczestniczyła w grze terenowej pod nadzorem Pani Joanny Samorajczyk dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

Może i to Cię zainteresuje...