Przedstawienie szkolnego koła teatralnego: „Kandydatki na żonę”

Dnia 18 czerwca w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez szkolne koło teatralne. „Kandydatki na żonę” to komedia rodem z XIX-wiecznych salonów, prezentująca historię miłosną przedstawiciela inteligencji, Wiktora (Adrian Magrian) , ze służącą Różą (Dominika Czapp). Zatroskane o los młodzieńca wujostwo, Zenon (Alex Kozłowski) i Zofia (Oliwia Żygo) próbuje wyswatać go, organizując spotkanie z młodą Celiną (Marysia Rosenkranz) oraz kobietą w sile wieku, Zytą (Lara Wandtke). Prawdziwa miłość jednak zwycięża i historia kończy się happy endem – sceną ślubu Wiktora i Róży.

Koło teatralne działa w naszej szkole od września 2018r. Młodzi aktorzy zaprezentowali się już na forum szkoły w  przedstawieniu o tematyce bożonarodzeniowej pt. ”Skandal w Redzie, czyli kto ukradł worek Świętego Mikołaja?”. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach serdecznie  zapraszamy od września.

Zdjęcia i nagranie dostępne są tutaj.

Autor: Monika Stanek

 

Może i to Cię zainteresuje...