Spotkanie z policjantem

08.02.19 r. gościliśmy w szkole funkcjonariuszy  Policji, którzy przypomnieli nam zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu w związku z nadchodzącymi feriami zimowymi. Sierżant sztabowy Pani Karolina Pruchniak   z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej w Wejherowie prowadziła pogadankę z wielkim zapałem i energią i nawiązała kontakt z wszystkimi obecnymi uczniami, którzy z zaciekawieniem słuchali jej przestróg i mądrych rad. Na naszą uwagę zasługuje nie tylko fakt, że należy zachować szczególną ostrożność podczas zabaw na śniegu i lodzie ,ale także podczas przemieszczania się wraz z rodzicami w odległe rejony naszego kraju. Trzeba pamiętać o zapięciu pasów bezpieczeństwa oraz innych środkach ostrożności na drogach. Najbardziej aktywni podczas spotkania byli najmłodsi uczniowie , którzy zadawali policjantom najwięcej pytań i opowiadali o różnych zdarzeniach podczas podróżowania z rodzicami.