Zabawa karnawałowa

Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 06.02.2019 i wzbudziła u najmłodszych uczniów naszej szkoły wiele radości. Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice oraz Pani Katarzyna Borawska ze świetlicy, zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postacie. Przebrania dostarczały emocji, budziły zaskoczenie i zachwyt.

Prowadzący Zabawę Karnawałową animatorzy zachęcali do  tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Dzieci chętnie brały udział w tańcach i korowodach oraz konkursach. Podczas balu zostali wybrani Miss i Mister, którymi zostali Julia Kołodziejczyk z kl. I A oraz Maksymilian Joskowski z oddziału przedszkolnego. Rodzice zadbali o smaczne przekąski i napoje. Wspólnie ze swoimi pociechami korzystali z uroków karnawału.

Zobacz zdjęcia

Autor: Anna Dumańska

Może i to Cię zainteresuje...