Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Siatkowej

30.01.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Redzie odbyły się rozgrywki Mistrzostw Redy w Mini Siatkówce w kategorii Igrzysk Dzieci zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W kategorii tej wystąpiły dzieci z roczników 2006 i późniejszych. W zawodach brały udział drużyny chłopców i dziewcząt. Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów do 25 punktów. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3, którzy po ciężkich bojach wygrali wszystkie swoje mecze zapewnili sobie awans na zawody powiatowe. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw na szczeblu powiatowym. Nasi zawodnicy prowadzeni przez Pana Łukasza Jurgę zajęli w kategorii chłopców czwarte miejsce, a drużyna dziewcząt miejsce drugie. Dziękujemy za dzielne reprezentowanie naszej szkoły w siatkarskich mistrzostwach Redy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Zobacz zdjęcia udostępnione przez MOSIR Reda.

Pełna relacja z zawodów na stronie www.mosir.reda.pl

Może i to Cię zainteresuje...