Wigilia Seniora

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 przy współpracy z Radą Rodziców z Rekowa Górnego, księdzem Proboszczem Fabianem Tokarskim oraz grupą Caritas działającą przy Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Redzie, zaprasza wszystkich Seniorów do roku urodzenia 1958, osoby chore i samotne, wdowy, wdowców w sobotę 15 grudnia 2018 na Wigilię Seniora do Hotelu River Style w Redzie przy ulicy Puckiej 10 B. Dla wszystkich zaproszonych gości zapewniony jest przejazd autokarem do Hotelu River Style.

Wspólna wigilia zostanie poprzedzona uroczystą Mszą świętą w kościele parafialnym o godz. 9.00. W programie uroczystości wigilijnej przewidziano: składanie życzeń, dzielenie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd oraz jasełka.

Serdecznie zapraszamy!

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.