Konkurs Nasza Choinka

Rada Rodziców zaprasza wszystkich uczniów ze swoimi wychowawcami do udziału w konkursie pt. „Nasza choinka”.

Zadaniem każdej klasy jest przygotowanie choinki o wysokości jednego metra i ozdobienie jej dowolną techniką. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na dzień 5 grudnia wówczas wszystkie choinki zostaną ocenione. Powołana komisja uwzględni walory artystyczne wykonanych ozdób choinkowych oraz oryginalność całej choinki.  Podczas Kiermaszu Mikołajkowego najpiękniejsza choinka zostanie zlicytowana.

Konkurs pt. „Nasza choinka” jest jednym z pierwszych konkursów organizowanych przez Radę Rodziców.

W ciągu roku szkolnego 2018/19 zostało zaplanowanych jeszcze kilka ciekawych konkursów.

Każda klasa zostanie nagrodzona, po zsumowaniu punktów za udział w konkursach na koniec roku szkolnego. Uczniów wraz z wychowawcami zachęcamy do aktywnego udziału w konkursach.