Kiermasz Mikołajkowy

W dniu 6 grudnia w czwartek o godzinie 15.30 rozpocznie się Świąteczny Kiermasz Mikołajkowy. W tym dniu lekcje odbywać się będą według zmienionego planu zajęć. Obowiązywać będzie plan B. Wszystkich Rodziców razem z dziećmi zapraszamy do wspólnego spędzenia tego przedświątecznego czasu.

W trakcie kiermaszu będzie można zakupić ręcznie wykonane przez naszych uczniów ozdoby świąteczne i choinkowe, zaplanowano również kawiarenkę. Przewidziane są występy dzieci oraz koncert Janadorana, czyli Stanisława Jasinowskiego – gdyńskiego pieśniarza i poety.

Serdecznie zapraszamy !

View Fullscreen