Apel porządkowy

W dniu 30 listopada odbył się krótki apel porządkowy. Pani dyrektor przypomniała uczniom o kilku zasadach panujących w szkole. Zwróciła uwagę na to, że nie wszyscy uczniowie zmieniają regularnie obuwie. Ponadto należy pamiętać o noszeniu kluczyków do szafek, aby niepotrzebnie nie angażować pracowników obsługi. Martwi też fakt, że zdarzają się sytuacje, kiedy uczniowie nieodpowiednio zachowują się w łazienkach. Przypomniano również o zakazie korzystania w szkole z telefonów komórkowych.

Na zakończenie wyróżnieni zostali uczniowie, którzy brali udział w organizowanych przez naszą szkołę dwóch międzyszkolnych konkursach. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się między innymi: Maria Rosenkranz, Julianna Billot, Adrian Magrian z klasy VI – II miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Konkursie Języka i Kultury Kaszubskiej oraz  w Międzyszkolnym Konkursie Listy do Niepodległej Polski -Paulina Czapp  – III miejsce w kat. klas VII, VIII i III gimn. oraz Martyna Wojewska – III miejsce w kat klas IV-VI.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.