Spotkanie z siatkarzem Danielem Plińskim

W dniu 15 .10.18 roku gościliśmy w naszej szkole niezwykłego gościa-Daniela Plińskiego reprezentanta Polski w siatkówce,  który pragnął zachęcić naszych uczniów do czynnego uprawiania sportu. Celem spotkania było także poszukiwanie młodych talentów  i rozpropagowanie siatkówki, jako niezwykłej gry zespołowej. Młodzi sportowcy z naszej szkoły świetnie spisali się na treningu pokazowym ze znanym  Olimpijczykiem, który urodził się w Pucku. Mamy nadzieję, że na zajęcia     w Akademii Daniela Plińskiego w naszej szkole zgłosi się wielu chętnych uczniów, którzy w przyszłości podążą śladami Mistrza. Sportowiec pokazał uczniom wiele ćwiczeń , które zwykle wykonują siatkarze na treningach i rozgrzewce przed meczem, a także opowiedział o swojej karierze. Uczniowie z uwagą słuchali mówcy, a po spotkaniu ustawiali się w kolejce po cenny  autograf, które chętnie rozdawał Pan Daniel.

Tekst-Renata Mejer

zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.