Zachęcamy do oddania głosu na szkolne boisko w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019

Przypominamy, że już niebawem od 10 do 24 września wszyscy mieszkańcy Redy będą mogli oddać głos na wybrany projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego 2019 roku. Najlepsze projekty zrealizowane zostaną przez Miasto w roku 2019. Namawiamy do oddania Państwa głosu na PROJEKT NR 6 – ZESPÓŁ BOISK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 ETAP I – JUNIORSKIE BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ, który obejmował będzie zaprojektowanie zespołu boisk i wykonanie w roku 2019 modernizacji juniorskiego boiska trawiastego do piłki nożnej. Realizacja obejmować będzie wykonanie nawodnienia boiska, ułożenie nowej murawy trawiastej, ustawienie bramek, siedzisk i piłkochwytów. Szacowana wartość zadania wynosi 75.000 złotych.

Każdy głos oddany na ZESPÓŁ BOISK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 zwiększa szansę na wykonanie nowych boisk przy naszej szkole. Prosimy zatem o Państwa głosy na PROJEKT NR 6. Pamiętajmy, każdy mieszkaniec Redy może zagłosować w formie elektronicznej tylko jeden raz, do czego potrzebne będą następujące dane: imię, nazwisko, ulica, numer domu, numer mieszkania, numer PESEL oraz imię ojca.

Zobacz więcej informacji o PROJEKCIE NR 6

ZESPÓŁ BOISK PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5

ETAP I – JUNIORSKIE BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.