Wiosenne kwiaty w świetlicy

Ostatni tydzień kwietnia upłynął w świetlicy bardzo pracowicie. Robiliśmy tulipany z bawełny i kwiaty z krepy. Wykorzystaliśmy do tego słomki, filc i inne ozdoby. Robiliśmy też ptaszki z filcu. Dzieci chętnie wycinały kwiaty, wypychały je ocieplaczem, dobierały kolorystycznie bukiety i ozdabiały. Każdy bukiet był zawinięty w celofan i zawiązany dekoracyjnie. Zuzia i Maja podarowały swoje bukiety w prezencie ślubnym dla cioci. Inne dzieci dały mamie, babci i innym bliskim osobom. Jeden z bukietów podarowaliśmy Pani Dyrektor, mamy nadzieję, że się spodobał.

Autor: Romualda Makowska, Magdalena Chmura