Wyniki konkursu z języka angielskiego

11 kwietnia odbyły się szkolne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Keep calm and learn”, przeznaczonego dla klas I-III. Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Do konkursu przystąpiło siedmioro uczniów z klasy I, czworo z klasy II oraz troje z klasy III. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

– klasa I : Sandra Chanas,

– klasa II: Jan Jarzemski,

– klasy III: Adrian Uścio z klasy IIIa.

Będą oni reprezentowali naszą szkołę w konkursie wojewódzkim, który odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku w szkole podstawowej nr 27 w Gdańsku.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia podczas konkursu wojewódzkiego w Gdańsku!

Autor: Monika Stanek

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.