Dzień Promocji Talentów

W dniu 22 marca w naszej szkole odbył się „Dzień Promocji Talentów”, połączony z kiermaszem wielkanocnym, na którym uczniowie sprzedawali własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne. Uczniowie wszystkich klas przygotowali z różnych materiałów piękne ozdoby: zajączki, kurczaczki, baranki, stroiki z rzeżuchą i świeżym owsem, palemki, drewniane świeczniki.

Świetlica przygotowała pisanki, stroiki, wełniane zajączki, drewniane łyżki z motywem świątecznym, chlebki do święconki.

W pokazie Dnia Promocji Talentów brało udział wielu uczniów prezentujących swoje talenty taneczne, wokalne, muzyczne. Jako pierwsi wystąpili Filip Komorowski i Paulina Komorowska, którzy zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie.

Grupa taneczna „Świat Tańca” Juniors 1 w składzie Dominika Czapp, Paulina Czapp, Oliwia Formella, Natalia Dziedzic zatańczyły w rytmie hip-hopu  oraz dwie solistki Julia Bużan i Blanka Kowalska wykonujące układ do utworu Despacito Luisa Fonsi. Natomiast Maja Kluck zaprezentowała układ taneczny do piosenki Madre Tierra.

Swoje talenty wokalne zaprezentowali  nam m.in. Nikodem Czaja do piosenki Alana Walkera ,,The Spirit”, Dominika Czapp do utworu ,,Cztery strony świata”, Nadia Zagórny do piosenki Ewy Farny ,,Bumerang”, Jakub Czaja do utworu ,,Bal wszystkich świętych” Budki Suflera, Paulina Komorowska do utworu ,,Opowiadaj mi tak” Zbigniewa Wodeckiego oraz dwie solistki do utworu ,,Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak-Małgorzata Kloka i Julia Specht.

Nasza grupa najmłodsza z klasy ,,0” w przezabawny sposób wyrecytowała nam utwory Jana Brzechwy oraz zaprezentowała nam piosenkę pt. ,,Kaczka dziwaczka”.

Imprezie towarzyszył chór szkolny pod przewodnictwem Pani Justyny Wolskiej, który zaprezentował nam utwór ,,Rzeka marzeń” oraz ,,Wiosna”.

Swoimi umiejętnościami muzycznymi zaskoczyli nas Kamil Kreft grając na pianinie oraz Błażej Janikowski wykonując kontredans na gitarze klasycznej.

Bardzo dziękujemy uczniom, którzy wzięli udział w Dniu Promocji Talentów, a rodzicom i gościom za zakup ozdób świątecznych.

Imprezę przygotowały: Pani Magdalena Chmura, Pani Joanna Soitz i Pani Justyna Wolska.

Autor: Joanna Soitz, Magdalena Chmura

Wideo relacja dostępna tutaj

                                                                     zobacz zdjęcia

 

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.