Wojewódzki Konkurs Wiedzy „Szlakiem polskich legend”

Dnia 19 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 89 w Gdańsku odbył się WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY DLA KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ „Szlakiem polskich legend”. Naszą szkołę reprezentowali Marek Ryszewski i Weronika Wrońska z kl. III B oraz Paweł Strzelecki z kl. III A. Uczniowie musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością wybranych legend Wandy Chotomskiej i Jerzego Sampa dotyczących legendarnych początków państwa polskiego. Każdy uczestnik konkursu przez 45 minut samodzielnie rozwiązywał test wiedzy. Suma uzyskanych punktów przez trzech uczestników tworzących drużynę będzie wynikiem decydującym o zdobytym miejscu przez naszą szkołę. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy kciuki.

Autor: Joanna Soitz

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.