W znakomitych humorach na zabawie karnawałowej

26 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas IV-VII. Humory dopisywały, a nogi same rwały się do tańca! Bawiliśmy się przy znanych i lubianych przebojach, którymi raczył nas DJ, zachęcając do szampańskiej zabawy. Nie zabrakło również konkursów. Rozpoczęliśmy od wyboru najefektowniejszych kostiumów, których właścicielami okazali się Małgosia Kloka z klasy VI i Kacper  Komorowski  z klasy IVa. Następnie rozpoczął się efektowny pokaz tańców. Prawdziwą klasę taneczną pokazali Zuzia Kluck z IVa, Nikodem Zenka z IVb, Dominika Czapp z klasy V, Małgosia Kloka z VI klasy i Paulina Czapp z VII klasy. Uwieńczeniem konkursowych zmagań był wybór Króla i Królowej Balu. W tegorocznym karnawale miłościwie będą nam panować Malwina Puchalska z klasy IV a i Nikodem Szarzyński z klasy VI. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji balu- zastępcy przewodniczącej Rady Rodziców Pani Iwonie Bigott oraz Pani Monice Kaczmarek. Z funduszy Rady Rodziców zakupiono napoje, słodycze oraz opłacona DJ-a. Natomiast Pani Iwona Bigott zasponsorowała nagrody dla  uczniów: 2 powerbanki, 3 piłki do siatkówki, 2 szampany bezalkoholowe dla dzieci, uchwyty do  telefonów, torbę sportową oraz zestawy długopisów. Jesteśmy wdzięczni za tak ogromne zaangażowanie i pomoc.Pieczę nad uczniami podczas zabawy sprawowały Panie: Katarzyna Toruńczak oraz Monika Stanek.

Jak przystało na bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia, były też karnawałowe maski, w których jesteśmy nie do poznania!

Autor: Monika Stanek

Zdjęcia zobacz tutaj.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.