VII Przegląd Pastorałek w Prywatnej Szkole Muzycznej w Redzie

Tradycyjnie, jak każdego roku, Prywatna Szkoła Muzyczna w Redzie zorganizowała Przegląd Pastorałek. Widomy to znak, że zbliżają się te najpiękniejsze święta, rozbrzmiewające muzyką, kolędami i pastorałkami właśnie. Przegląd odbył się po raz siódmy, gromadząc rozśpiewane dzieci z wieloma nowymi pastorałkami. Konkurs odbył się w trzech grupach wiekowych – przedszkolaki, uczniowie klas I – III i oddzielnie klas IV- VII. W każdej grupie zaprezentowali się soliści, małe zespoły i chóry.

W najstarszej grupie wiekowej – uczniowie klas IV-VII – w kategorii Chór zaszczytne drugie miejsce wywalczył nasz SEKSTET prowadzony przez Panią Justynę Wolską.

Naszemu nowemu Sekstetowi gratulujemy doskonałego wyniku i trzymamy kciuki podczas kolejnych scenicznych występów.