,,Mam marzenie” dla chorych dzieci

W związku ze zbliżającym się Dniem Pluszowego Misia, chcielibyśmy bardzo gorąco zachęcić Państwa do wzięcia udziału w akcji fundacji „Mam marzenie”, podczas której zbierać będziemy- do 20 listopada br.: misie, gry planszowe, zabawki i inne przybory plastyczne (nowe, nie używane)! 25 listopada br. zostaną one przekazane dzieciom z oddziałów onkologicznych woj. pomorskiego.
Pielęgnując marzenia  pamiętajmy, że „Gdy marzenia się spełniają,to choroby gdzieś znikają …… choć na chwilę”.
Zbiórki pluszaków będą odbywały się codziennie, można je bezpośrednio przekazywać do świetlicy szkolnej.

Autor:Magdalena Chmura