Jesienne wytwory Świetliczaków

Na początku tego tygodnia wykonaliśmy grzybki-muchomorki metodą origami z koła przestrzennego i ludziki z kasztanów (m.in. fantazyjne ślimaki, kłujące jeże, koniki). Wykonane przedmioty posłużyły nam do tego, aby stworzyć przedstawienie teatralne pt. ,,Wesele ślimaków”
Uczniowie z wielkim entuzjazmem wprawili w ruch swoje kasztanowe postaci świetnie się przy tym bawiąc.
Ze starych płyt CD wyczarowaliśmy przepiękne  świeczniki, które umilą nam długie jesienne wieczory. Nasza sala świetlicowa powoli zmienia swoje oblicze. Starą wykładzinę zastąpiła kolorowa i miękka pianka na której znajdują się bardzo wygodne siedziska-pufy. Jest to miejsce gdzie można odpocząć, zrelaksować się i przeczytać ciekawą książkę.
                                                                    zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.