Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018 wybrany

W dniu 29 września 2017 roku przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do samorządu uczniowskiego.

 

Na kartach do głosowania umieszczeni zostali następujący kandydaci: Pawelczyk Kinga z klasy VII, Formella Oliwia z klasy VI, Zbrzeźniak Ewa z klasy V, Leszczyńska Oliwia z klasy IVB, Kobiela Anna z klasy IVA, Wojewska Martyna z klasy IVA, którzy wcześniej dostarczyli wypełnione karty poparcia i plakaty wyborcze. W wyborach w sposób czynny uczestniczyły 102 osoby, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Komisja powołana do przeprowadzenia wyborów w składzie: Zuzanna Kluck, Julia Formela, Natalia Dziecielska, Magdalena Chmura – opiekun SU w dniu 2 października dokonała obliczenia głosów i przedstawiła następujące wyniki wyborów Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie na rok szkolny 2017/2018:

  • Oliwia Formella- 41 głosów- przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego,
  • Kinga Pawelczyk- 24 głosy- I zastępca przewodniczącej,
  • Oliwia Leszczyńska- 13 głosów- II zastępca przewodniczącej,
  • Anna Kobiela- 13 głosów- III zastępca przewodniczącej.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest Pani Magdalena Chmura.

Samorządowi Uczniowskiemu życzymy powodzenia i satysfakcji z podejmowanych działań.

Komisja wyborcza podczas podliczania oddanych głosów:

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.