Dzień chłopaka

W piątek 29 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień chłopaka. Z tej okazji w świetlicy nie zabrakło atrakcji. Uczniowie wzięli udział w quizie, gdzie musieli odpowiedzieć na wiele trudnych pytań. W tej konkurencji osoba, która najszybciej nacisnęła dzwonek i udzieliła poprawnej odpowiedzi-zdobyła punkt. Okazało się, że dziewczyny były najlepsze. W drugiej konkurencji chłopcy mieli za zadanie zbudować stadion sportowy z klocków w jak najkrótszym  czasie. Oczywiście nie sprawiło im to żadnego problemu. Budowle były zachwycające. Po wyczerpujących zadaniach dla chłopców czekał miły poczęstunek ciasto i lizaki, które dziewczynki ozdobiły własnoręcznie.

Zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.