WYJAZD KLASY V NA BOWLING DO RIVER STYLE W REDZIE

To już ostatni wspólny wyjazd klasy V z wychowawcą Panią Renatą Mejer w tym roku szkolnym.
W poniedziałek 19 czerwca po lekcjach zrealizowaliśmy voucher, który otrzymaliśmy od Pani Moniki Kaczmarek. W HOTELU RIVER STYLE w Redzie mogliśmy przez godzinę rywalizować na dwóch torach bowlingowych. Bawiliśmy się świetnie, jak zwykle we własnym towarzystwie. Cały czas pracujemy nad integracją naszej klasy, żeby móc miło spędzać ze sobą także wolne chwile. Wszyscy graliśmy fair play i mamy nadzieję, że nie był to ostatni wyjazd na kręgle. Polecamy wszystkim tę formę rozrywki. Jeszcze raz dziękujemy Pani Kaczmarek, także za pomoc wychowawcy w opiece nad naszą grupą w dniu wyjazdu.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.