Uczniowie SP5 Reda wolontariuszami podczas festynu sportowego

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły aktywnie brali udział w festynie sportowym, którego organizatorem była Fundacja „Uśmiech Dziecka Sportowa Jedyneczka” oraz redzki MOSiR.  14 wolontariuszy z klas IV-VI wspierało wydarzenie sportowe, w którym brało udział ponad 100 osób. Gratulujemy postawy oraz godnego reprezentowania szkoły w lokalnym środowisku.

Lista wolontariuszy:

Klasa IV:
Julianna Billot i Dominika Czapp
Klasa V:
Małgorzata Kloka i Marta Szwichtenberg
Klasa VI:
Karolina Kobiella, Natalia Dziedzic, Paulina Czapp, Paulina Ciesielska, Kinga Pawelczyk, Kamil Kreft, Błażej Janikowski, Maciej Leszczyński, Maks Kluszczyński, Tomek Pinko
Opiekun: Arkadiusz Janor

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.