WYJAZD DO MULTIKINA

We wtorek 16 maja  uczniowie z klas II i III naszej szkoły udali się wraz ze swoimi wychowawcami do Multikina w Gdyni na spektakl teatralny,                    pt. „Doktor Dolittle i przyjaciele”. Kolorowe, wesołe, rozśpiewane przedstawienie, aktorzy wykraczający poza scenę do publiczności to spotkanie ze sztuką, które na długo zapadnie w pamięci naszych wychowanków. Świadczą o tym bardzo żywiołowe reakcje dzieci na wydarzenia docierające ze sceny.  Spośród wszystkich postaci występujących w przedstawieniu największą sympatią cieszyła się wesoła małpka, która osobiście witała się z publicznością na widowni. Była też okazja do wspólnych zdjęć dzieci na scenie.

        Teatr wzbogaca świat dziecka nowymi treściami, rozwija intelektualnie. Podczas przedstawienia uczniowie zetknęli się z normami społecznymi, wartościami, bohaterami pozytywnymi i negatywnymi. W trakcie drogi powrotnej dzieci długo rozmawiały o tym co widziały na scenie, co przeżywały obserwując losy postaci przedstawienia.

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.