Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP5

W środę 12.04.2017r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP5. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów, które w drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Z każdej grupy dwa najlepsze teamy uzyskiwały awans do półfinałów, natomiast zespoły z 3 miejsc zagrały o 5 lokatę w turnieju.

Wyniki meczów grupowych:

Grupa A:

1m JMO 6pkt – awans do półfinałów

2m Błękitne Jednorożce 4pkt – awans do półfinałów

3m MAMO 2pkt

Grupa B:

1m Arka Rekowo 6pkt – awans do półfinałów

2m ZDK 4pkt – awans do półfinałów

3m Gang Gruchaczy 2pkt

Mecz o V miejsce:

Gang Gruchaczy – MAMO 6:2

Półfinały:

JMO – ZDK 6:2

Arka Rekowo – Błękitne Jednorożce 6:2

Mecz o III miejsce:

Błękitne Jednorożce – ZDK 2:0

Finał:

Arka Rekowo – JMO 2:2 dogrywka 4:2

Skład zwycięskiej drużyny: Marysia Rosenkranz, Juliana Billot, Paulina Czapp

      Zawody organizowane były przez nauczyciela WF pana Arkadiusza Janora w ramach zajęć Szkolnego Koła Sportowego. Wszystkich uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięskiej drużynie gratulujemy wygranej.

zobacz zdjęcia

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.