Mistrzostwa Redy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 29.03.2017r. na obiektach redzkiego MOSiR-u odbyły się Mistrzostwa Redy w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo pozytywnie na tle innych rówieśników.

Bardzo wysoką formę zaprezentował Wojtek Iwasiuta, który w biegu na 800m uplasował się na 3 pozycji i tym samym uzyskał awans do Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego, które odbędą się 05.04.2017r. również w Redzie. Tuż za podium sklasyfikowana została Julia Specht w biegu dziewcząt starszych oraz Maciej Leszczyński w biegu chłopców starszych. Oboje przybiegli na 5 pozycji. Pozostali uczniowie również godnie reprezentowali barwy SP5, co na pewno dobrze wróży przed majowymi drużynowymi zawodami w „czwórboju”.

Wyniki:

Bieg dziewcząt rocznik 2006:

Julianna Billot – 8 miejsce

Daria Magrian – 9 miejsce

Oliwia Żygo – 12 miejsce

Bieg chłopców rocznik 2006:

Wojtek Iwasiuta – 3 miejsce – awans do Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego

Bieg dziewcząt rocznik 2004-2005:

Julia Specht – 5 miejsce

Paulina Czapp – 15 miejsce

Karolina Kobiella – 17 miejsce

Marta Szwichtenberg – 19 miejsce