Dzień Kobiet w naszej szkole

Dużo radości, uśmiechu, szczęścia, zdrowia, wszelkiej pomyślności …. i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi chłopcy i panowie wszystkim dziewczętom i paniom z okazji Dnia Kobiet. Oprócz ciepłych i serdecznych słów nie zabrakło kwiatków i słodkich upominków. Dziękujemy chłopcom, panom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do tych spontanicznych działań, za umilenie nam dzisiejszego dnia, który upłynął we wspaniałej, świątecznej atmosferze. W szczególności dziękujemy chłopcom z klasy IIIb za pamiątkowy kubek ze zdjęciem, koledze Jurkowi Groenwaldowi za naręcz tulipanów, samorządowi uczniowskiemu, pani Kasi Borawskiej za wsparcie chłopców w przygotowaniach. Wspaniałym dziewczętom i paniom jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności i samych wspaniałych dni, w ciągu całego roku!