Rekordowa „Góra grosza „

Wreszcie udało nam się przeliczyć tegoroczną „górę grosza”. Segregowaliśmy i liczyliśmy monety od 9 grudnia – trochę to trwało, co prawda, ale zważywszy na ilość – nie ma w tym nic dziwnego. Uzbieraliśmy łącznie 102 kg złotych monet, co dało kwotę 1071 zł. Największy wkład w zbiórkę miały klasy 3a, 2b i grupa przedszkolna. Wszystkim gratulujemy sukcesu i dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie. Dzięki otwartym sercom naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli Towarzystwo „Nasz dom”, zgodnie ze swoimi założeniami, przeznaczy zebrane środki na organizację opieki zastępczej dla potrzebujących tego dzieci. To kolejna bardzo udana akcja charytatywna naszego Samorządu Uczniowskiego. Oby tak dalej!