KLASA V NA ZLOCIE FANÓW „GWIEZDNYCH WOJEN” W WEJHEROWIE

„Dawno temu w odległej galaktyce …”- tak zaczyna się historia, która zafascynowała miliony ludzi na całym świecie. Także naszą klasę V porwała fala entuzjazmu i zamiłowania do „GWIEZDNEJ SAGI” i 15 grudnia ruszyła  na ZLOT FANÓW „GWIEZDNYCH WOJEN”, który odbył się w Wejherowie. Wyjazd zorganizowała Pani Renata Mejer.

 Razem z innymi  fanami filmu zebraliśmy się o godzinie 15 :00 przed pomnikiem Jakuba Wejhera vel lorda Vadera i zrobiliśmy sobie historyczne zdjęcie. Następnie  przy dźwiękach muzyki z filmu przeszliśmy do Wejherowskiego Centrum Kultury.
Tam  czekało nas mnóstwo atrakcji. Można było sobie zrobić zdjęcie z lordem Vaderem, księżniczką Leią, szturmowcami, ludźmi pustyni i innymi postaciami. Niektórzy budowali własny świetlny miecz, kupowali pamiątki, koszulki, gry, puzzle, kubki itp. Zaopatrzeni w „pakiety fana” udaliśmy się
na premierę filmu „Łotr 1. Star Wars Legends”. Cieszymy się, że jako pierwsi w Polsce mogliśmy obejrzeć koleją część tej wspaniałej sagi. Po projekcji czekała wszystkich niespodzianka – wśród widzów rozlosowano nagrody  i troje z nas miało niezwykłe szczęście. Otrzymali zestaw gadżetów : kubek, puzzle, smycz, podkładkę i przypinki związane z filmem. Musieliśmy już wracać do domu – szkoda ,
bo rozegrany miał być konkurs na najlepsze przebranie, a niektórzy z nas mieliby szansę wygrać. Niestety zrobiło się późno i nie mogliśmy zwlekać z  powrotem do domu. Impreza w WCK trwała
do godziny 23:00.

Wróciliśmy pełni niezapomnianych wrażeń -z nadzieję, że w przyszłym roku znów pojawimy się na zlocie. Teraz trzeba odnaleźć się w rzeczywistości i zająć się poprawą ocen, żeby jak najlepiej wypaść w klasyfikacji półrocznej. NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI !!!

Tekst-Renata Mejer

Link do zdjęć: Klasa V na zlocie Fanów ,,Gwiezdnych Wojen” w Wejherowie

 

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.