Dzień Przytulanki

25 listopada (Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia) Samorząd Uczniowski ogłosił dniem przytulanki. Zaroiło się w naszej szkole od miśków, milutkich maskotek i ulubionych poduszeczek. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy są małe czy duże, brązowe,  beżowe czy kolorowe, miśki, pieski, króliczki, kotki,  lale czy podusie. Najważniejsze, że można się do nich przytulić i poczuć bezpiecznie. Chociaż niektórzy głośno się do tego nie przyznają, to chyba każdy z nas ma taką swoją przytulankę. I dobrze. J Było to zadanie konkursowe, z którego uczniowie, a także niektórzy nauczyciele, wywiązali się wzorowo. Aż osiem zespołów klasowych zdobyło maksymalną ilość punktów, a pięć uzyskało punkt bonusowy za maskotkę przyniesioną przez nauczyciela. Gratulacje!

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.