Sukcesy sportowe naszych uczniów

W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie odnieśli sportowe sukcesy, podczas mistrzostw organizowanych ma terenie miasta Redy. Drużyny prowadzone przez Arkadiusza Janora zdobyły:

I miejsce w Mistrzostwach Redy w Badmintona (chłopcy),

II miejsce w Mistrzostwach Redy w Badmintona (dziewczęta),

II miejsce w Mistrzostwach Redy w Unihokeju (chłopcy),

III miejsce w Mistrzostwach Redy w Unihokeju (dziewczęta),

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Redy w Szachach,

III miejsce w Mistrzostwach Redy w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta),

III miejsce w Mistrzostwach Redy w Sztafetowych Biegach Przełajowych (chłopcy).

Te osiągnięcia sportowe przyczyniły się do nagrodzenia zwycięzców i przedstawienia ich całej społeczności szkolnej. W dniu 21 października odbyła się szkolna uroczystość, podczas której zaprezentowane zostały zdobyte puchary a wszyscy zawodnicy, którzy przyczynili się do sukcesu szkoły otrzymali z rąk dyrektora szkoły wyróżnienia. Zwycięzcy w nagrodę uczestniczyć będą w akademii golfa, która poprowadzona zostanie przez profesjonalnego trenera na pobliskim polu golfowym Sierra Golf w Pętkowicach. Jesteśmy przekonani, że takie wyróżnienia przyczynią się do dalszych sukcesów uczniów redzkiej piątki.

Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/2ridHQw3Fm36h6gK6

 

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.